Tere Tulemast kõhutantsu imelisse ja imettegevasse maailma !
DVD info ja tellimine
"Kõhutantsu ABC " DVD


AMIRA EESTI SUVI 2013

pnb_posterthumb

Hõimutantsu info

Eestikeelsed
kõhutantsu lingid
inesdance.com
nabaratoorium.ee
sansaara.ee
zahira.ee
www.kumei.ee
www.kohutants.ee


English Please...

Amirat toetab:


All transactions done through this site are 100% safe and use 256-bit Secure Sockets Layer encryption.

 

 


Kutsun teid ühinema, et avastada kõhutantsu õnnistavat ja ergastavat maailma. Minu jaoks on kõhutants rõõmurohke väljendus sellest, kes ma olen.

On loomulik, et need, kellel on olnud positiivseid elu muutvaid kogemusi, tahavad jagada neid ka teistega just sügavalt muutvate asjaolude tõttu, mis see võib kaasa tuua ja mida see võib neile tähendada. Selline on minu lugu – kõhutants on muutnud mu maailma. See on täielikult muutnud mu prioriteete ja seda, kuidas iseennast selles maailmas ette kujutan. Minu kogemus on olnud nii võimas, et tunnen tugevat vajadust jagada seda naistega üle kogu maailma. Tahan aidata neil näha, et nad on ilusad lihtsalt nii, nagu nad on ja mitte nii, nagu ühiskond neilt ootab või trendid dikteerivad.


Üks kõige radikaalsemaid asju mis üks naine teha võib on armastada oma keha.

- Our Bodies Ourselves,
Boston Women's Health Book Collective


Kõhutantsu kaudu saavad naised õppida vaatama end seest väljapoole, mitte vastupidi. Seespoolt väljapoole ümber kujunedes saavad nad õppida oma keha hindama ja end ilusana tundma. Sisemine ilu areneb mitte-arvustava suhtumise, eneseusalduse, eneseaustuse ja enesearmastuse olemasolul. Maailm vajab seda ilu – sisemist ilu ja armastust, mis on tingimusteta ja heatahtlik. Kui sedasorti sisemist ilu esile tõsta, siis see levib, kasvab ja nõndaviisi muudab selle maailma meie kõigi jaoks paremaks.
See on lihtne ja see toimib. Kõhutants on suurepärane vahend enese tunnustamiseks. Maailmas ei ole teist nii vana, nii naiselikkust ülistavat ja graatsilisust rõhutavat tantsuvormi kui seda on kõhutants. Kõhutants on justkui naiste revolutsioon - päästerõngas, mis vabastab ühiskondliku surve kammitsaist. Kõhutantsuga tegelevale naisele ei saa keegi pahaks panna tema iga, kaalu, rassi, kehakuju ega tausta, sest selle tantsu juured ulatuvad aega, mil see oli osa sünnitus- ja fertiilsusrituaalidest.

Tahan edastada selle sõnumi võimalikult paljudele inimestele.


Tahan öelda kogu maailma naistele:

"Sa oled JUBA ilus ja õnn on sinu sünnipärane õigus. Väljenda seda!

Tänan külastamast! Rõõmsate kohtumisteni!

Shukran,


“Amira’s dancing is the perfect balance of grace and charisma. Her performances are energetic and her technique is superb. A true inspiration to her
students and colleagues.”

- Ashtalea, Professional Performer & Choreographer